Algora Halal Hotel

ALGORA HALAL HOTEL

Alkolsüz Aile konseptiyle siz değerli misafirlerimize kapılarımızı açmaktan memnuniyet duyarız. Kendine ait özel plajı ile denize 500 m mesafede bulununan Plajda yüzme (karışık kullanım, tesettür mayo zorunludur).

Alkolsüz Her şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.Hazırladığımız tüm yiyecek / içecekleri İslami gelenek ve usullere göre üretim yapan Helal Sertifikası’na sahip güvenilir firmalardan temin ediyoruz.Yemeklerde kullandığımız kırmızı/beyaz et, hijyenik ortamda özel kesimle elde edilmektedir.

  • Antalya Havalimanına 120 Km
  • Gazipaşa Havalimanına 50 Km .
  • Antalya Şehir Merkezine 130 Km.
  • Alanya Şehir Merkezine 11 Km.
  • Konaklı Şehir Merkezine 2 km mesafededir.

Spa Merkezinde;Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarladığımız temiz bakım ortamlarında yenilenin. Uzman terapistlerin sihirli elleriyle yapılan masaj ve cilt bakımı size canlılık versin.

Masaj,Sauna,Buhar Odası ve Hamam seçenekler arasındadır.

Otel Özellikleri

Konum

Antalya Havalimanına 120 Km ,Gazipaşa Havalimanına 50 Km ,Antalya Şehir Merkezine 130 Km ,Alanya Şehir Merkezine 11 Km ,Konaklı Şehir Merkezine 2 km mesafededir.

Sahil

Kendine ait özel plajı ile denize 500 m mesafede bulunan Plajda yüzme (karışık kullanım, tesettür mayo zorunludur).

Yiyecek&İçecek

Alkolsüz Her şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Hazırladığımız tüm yiyecek / içecekleri İslami gelenek ve usullere göre üretim yapan Helal Sertifikası’na sahip güvenilir firmalardan temin ediyoruz.

Yemeklerde kullandığımız kırmızı/beyaz et, hijyenik ortamda özel kesimle elde edilmektedir.

Çocuk Misafirler

Çocuklar için mini kulüp ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Havuz

Kadınlara, erkeklere, çocuklara ve ailelerin kullanımına tahsis olmak üzere havuzların keyfini çıkarabilirsiniz.

Spa Wellness

Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarladığımız temiz bakım ortamlarında yenilenin. Uzman terapistlerin sihirli elleriyle yapılan masaj ve cilt bakımı size canlılık versin. Masaj,Sauna,Buhar Odası ve Hamam seçenekler arasındadır.

Diğer Hizmetler

Şirketinizin geleceğini belirleyen önemli toplantılarınızda hem tatil yapıp hem de işlerinizi yürütebileceğiniz toplantı organizasyonu, Düğün, Kına, Nişan, Yemek Davetleri vb. için organizasyonlar yapılabilmektedir.

Bugün ALGORA HALAL Hotel'de Unutulmaz Bir Deneyim Planlayın!

Rezervasyon